Зарахування до 1 класу 2020-2021 н.р.

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Ознайомтесь з інформацією щодо реєстрації у перший клас

Повідомляємо, що на виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»  була розроблена і підготовлена для використання електронна система зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org».

Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначити необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. У закладах освіти можуть зазначити: інформацію про заклад освіти, спроможність, мову навчання, завантажити установчі документи та інформацію про територію обслуговування, за необхідністю вказати додаткову інформацію, яку зможуть бачити всі користувачі. Відповідальні особи в закладах освіти зможуть бачити всі подані заяви у розрізі першочергових та позачергових, затверджувати перевірені і відхиляти невідповідні.  Система «school.isuo.org» є безкоштовною для всіх користувачів.

Для осучаснення шкільної освіти та вирішення актуальних питань у освітніх закладах, пропонуємо розглянути систему «school.isuo.org» для можливого її використання. Інструкції щодо роботи в системі знаходяться за посиланням school.isuo.org/contact

У разі виникнення питань, щодо електронної реєстрації

телефонувати 066-541-09 23 (Ломака Олена Сергіївна)