Главная » Архив материалов

У Вугледарському НВК «МРІЯ» відзначили учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями й призерами обласних, міських олімпіад з базових дисциплін. Цього року маємо переможців обласного етапу:

Псарьова Аліна -  Диплом І ступеня з біології,

... Читать дальше »

Просмотров: 334 | Добавил: etperc | Дата: 22 Марта 17 | Комментарии (0)

17 березня 2017 року у Вугледарському НВК «МРІЯ» пройшли  тематичні, інформаційні заходи, спрямовані на донесення інформації про події Української революції 1917-1921 років, виховання патріотизму та підвищення інтересу учнівської молоді до історії України. Були проведені години спілкування, бесіди  за темами: «Класова боротьба 1917-1921 років в Україні», «Українська революція: головні події, постаті», «Історичне значення Української революції 1917-1921 років». У бібліотеці  діяла тематична виставка про провідних діячів визвольного руху та національного державотворення.

... Читать дальше »

Просмотров: 202 | Добавил: etperc | Дата: 17 Марта 17 | Комментарии (0)

15 березня 2017 року у Вугледарському НВК «МРІЯ» відбулася зустріч учнів 5-8-х класів із представниками Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Тема зустрічі – «Обережно! Вибухонебезпечні предмети!» Фахівці пояснили наслідки необережних дій  із мінами, гранатами. Учні під керівництвом поліцейських відпрацювали алгоритм дій, правил поведінки у випадку  знаходження небезпечних знахідок.

Отже, у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО:

... Читать дальше »

Просмотров: 258 | Добавил: etperc | Дата: 16 Марта 17 | Комментарии (0)

Учні нашої школи, як і народ України,  вперше відзначили День добровольця. Це свято всіх, хто  першими за покликом серця відправилися захищати країну на Схід. Під час годин спілкування, бесід учні згадували зустрічі з мужніми людьми, які з Майдану вирушили боронити незалежність України. Протягом дня звучала пісня «Браття Українці»  від гурту «Шабля», яка стала офіційним гімном АТО. Учні мали змогу познайомитися  з виставкою експонатів, які подарували бійці батальйону «Донбас».  Усі заходи дня були спрямовані на вшанування подвигу учасників добровольчих формувань.

... Читать дальше »

Просмотров: 272 | Добавил: etperc | Дата: 14 Марта 17 | Комментарии (0)

Звіт шкільного батьківського комітету

про надходження та використання батьківських коштів у 2016-2017 н. р.

Станом на 05.09.2016 у батьківському фонді наявні 12380.33 грн.

Надійшло протягом жовтня 2016 – січня 2017 року коштів від батьків учнів:< ... Читать дальше »

Просмотров: 242 | Добавил: etperc | Дата: 02 Марта 17 | Комментарии (0)

Предметний тиждень англійської мови, який пройшов у НВК «МРІЯ», дозволив  задіяти творчий потенціал як учнів, так і вчителів. Залучаючи учнів до творчої роботи, вчителі іноземної мови забезпечили їх цікавим матеріалом країнознавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності. Всім дітям була надана можливість розділити радість успіху, самим брати участь у заходах, або підтримувати своїх однокласників.

... Читать дальше »

Просмотров: 253 | Добавил: etperc | Дата: 01 Марта 17 | Комментарии (0)

Масляна – це святкові проводи зими. Бо так повелося – весело проводжають зиму! У ці дні люди веселилися, ходили одне до одного в гості.

У навчально-виховному комплексі  «МРІЯ» дошкільнята  разом з дорослими влаштували свято Масляної, закликали весну піснями та хороводами, раділи іграм та естафетам і пригощалися млинцями з медом!

... Читать дальше »

Просмотров: 280 | Добавил: etperc | Дата: 24 Февраля 17 | Комментарии (0)

Ми хочемо, щоб наші учні читали. А як зацікавити, пробудити любов до читання? Це завдання, над яким працюють  учителі, вихователі, бібліотекарі. Слюсар Наталія Вікторівна, бібліотекар НВК «МРІЯ», залучає до цікавого, але складного процесу читання вихованців дитячого відділення, застосовуючи  інтерактивні технології. Так 14 лютого діти за допомогою малюнків «прочитали» народну казку «Рукавичка». Під час виконання завдання діти активно змагалися, спілкувалися. Такі форми роботи вчать дітей  працювати в групі, розвивають їх комунікативні здібності.

... Читать дальше »

Просмотров: 214 | Добавил: etperc | Дата: 21 Февраля 17 | Комментарии (0)

20 лютого 2017 року з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у НВК «МРІЯ» відбувся літературно-музичний  захід «Герої не вмирають. Просто йдуть…». Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять загиблих, чия самопожертва змінила свідомість українців. Ведучі, учні 8-А, закликали пам’ятати Героїв Небесної Сотні, бо віддали вони своє життя за вільне майбутнє нашої держави. Завершився захід виконанням Гімну України.

Протягом дня пройшли години спілкування, під час яких з учнями обговорювалися питання  честі, волі, права бути на ... Читать дальше »

Просмотров: 284 | Добавил: etperc | Дата: 21 Февраля 17 | Комментарии (0)

Афганська війна… Брудна, неоголошена…. Та хіба війни бувають чистими?

Будь-яка несе смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика. (Див. Методичні матеріали)  Війна лишила страшні наслідки для України: не повернулися додому,  загинули, пропали безвісти чи потрапили в полон... . Саме так відчули цю війну Шаповалова Д. (10-А) та Вольвак С. (8-А) та зобразили у своїх творчих роботах, узявши участь у міському конкурсі малюнків.  У бібліотеці діяла тематична виставка, а учні 8 ... Читать дальше »

Просмотров: 316 | Добавил: etperc | Дата: 15 Февраля 17 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 »