Главная » Архив материалов

З  06 по 10 лютого  2017 року в НВК пройшов Тиждень зарубіжної літератури під девізом  «Порой прочитання книга меняет сознание сильней, чем десяток прожитых лет».  Тиждень розпочався лінійкою відкриття, яку підготували учні 8-А. Вони познайомили  всіх нас із  притчами «Пам’ятай про серце», «Усе в твоїх руках», «Три сита», «Насіння та плоди». Учні 6-В, відповівши на запитання, змогли визначити схожість із літературними героями. Це було дуже цікаво! Важливо, що серед них не виявилося Сніжної Королеви, холодної та надмірно гордої. Разом із учнями 10-х та 11-го  класів ми занурилися у філософію боксу та психологію людини (за оповіданням Харуки Муракамі «Мовчання».) Учні 9-х класів підготували літературно-музичну композицію «Візьми гітару…», на яку запросили Осику Марію А ... Читать дальше »

Просмотров: 313 | Добавил: etperc | Дата: 13 Февраля 17 | Комментарии (0)

У лютому учні НВК підготували роботи для участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей», до якого нас залучила адміністрація шахти «Південнодонбаська № 3». Усі малюнки мають глибокий зміст, пропагують життя та здоров’я людини як найвищу цінність, формують високу культуру безпечної праці, нагадують про правила безпеки при виконанні робіт.
           Усі учасники впевнені, що зацікавленість питаннями охорони праці на виробництві у шкільному віці допомагає сфор ... Читать дальше »
Просмотров: 302 | Добавил: etperc | Дата: 09 Февраля 17 | Комментарии (0)

Звіт шкільного батьківського комітету

про надходження та використання батьківських коштів

у 2016-2017 н. р.

... Читать дальше »

Просмотров: 284 | Добавил: etperc | Дата: 31 Января 17 | Комментарии (0)

У Вугледарському НВК «МРІЯ» вшанували пам'ять Героїв Крут.  Учні  вивчали матеріали бібліотечної  виставки «Герої боротьби за державну незалежність України», використовуючи їх та інші додаткові матеріали під час тематичних уроків історії «Бій за майбутнє України». У всіх класах пройшли виховні години «Любіть Україну, як вірні сини», бесіди «Героїчний подвиг захисників станції Крути в історії України». Під час усіх інформаційних заходів учні з гордістю говорили про мужність українських добровольців, які обороняли  Україну.

... Читать дальше »

Просмотров: 320 | Добавил: etperc | Дата: 29 Января 17 | Комментарии (0)

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. В школі проведено низку заходів, мета яких -виховувати національну свідомість учнів, людську гідність, глибоку повагу та любо ... Читать дальше »

Просмотров: 323 | Добавил: etperc | Дата: 20 Января 17 | Комментарии (0)

Новорічні ранки у дошкільному підрозділі

Якщо заглянути в вікна будинків, можна побачити там вбрані ялинки з кольоровими вогниками та кульками – діти чекають  Новорічне свято. Так і до малят НВК «МРІЯ» завітали Дід Мороз зі Снігуронькою та казкові герої, які принесли чудовий настрій, веселі усмішки та подарунки. Дошкільнята в яскравих костюмах з радістю водили хороводи, співали, грали та бажали усім гостям добра та здоров’я.

... Читать дальше »

Просмотров: 291 | Добавил: etperc | Дата: 29 Декабря 16 | Комментарии (0)

Громадська організація «Фонд «Відкрита політика» протягом року реалізує проект щодо інформування старшокласників із зони АТО і Криму щодо можливостей здобути українську освіту та отримати атестат.

За підтримки Міністерства освіти і науки України діє консультативна телефонна лінія для школярів і студентів з Донбасу:

... Читать дальше »

Просмотров: 229 | Добавил: etperc | Дата: 28 Декабря 16 | Комментарии (0)

Інформація про реалізацію проектів у Вугледарському НВК «МРІЯ»

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.11.2016 за № 1049 «Про внесення змін до розпорядження керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 04 липня 2016 року № 548» з метою створення ... Читать дальше »

Просмотров: 361 | Добавил: etperc | Дата: 27 Декабря 16 | Комментарии (0)

26 грудня  для учнів 1-4 класів було проведено новорічні  заходи. Заздалегідь діти за допомогою батьків підготували казкові костюми, тому в залі панувала справжня  весела   атмосфера, яку  підтримували ведучі – одинадцятикласники. Учні  початкових класів співали,  водили хороводи, спостерігали за казковим дійством  за  участю Баби Яги, Снігуроньки, чортенят. Отримали справжнє задоволення не тільки діти, а й їх батьки, педагоги.

Усім  ми бажаєм щастя й долі,

... Читать дальше »

Просмотров: 278 | Добавил: etperc | Дата: 27 Декабря 16 | Комментарии (0)

Учні 1-6 класів підготували листи,  малюнки,  вітальні листівки бійцям на передовій. Така турбота та підтримка  допомагають воїнам протистояти ворогові.

Просмотров: 314 | Добавил: etperc | Дата: 25 Декабря 16 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 38 39 40 41 42 43 »